Seriály sú v rubrikách zaradené podľa originálneho názvu. Tie, ktoré začínajú na THE sú pod T!

Ajťáci

10. srpna 2010 v 21:03 |  Ajťáci
it


Originálny názov: IT Crowd

Žáner: komédia

Počet sérií: zatiaľ 4

Čas nakrúcania: 2006 - ?

Postavy:
Roy (Chris O'Dowd)
Moss (Richard Ayoade)
Jen (Katherine Parkinson)
Douglas (Matt Berry)
a ďalší

Popis:
Jen toho o počítačoch príliš veľa nevie, no napriek tomu sa stáva personálnou manažérskou IT oddelenia. Toto oddelenie sa nachádza v suterénne budovy Reynholm Industries a tvoria ho dvaja zamestnanci - Roy a Moss. Nieje preto divu, že Jen svojou novou pozíciou nieje zrovna dvakrát nadšená a rovnakú radosť z nej majú Roy a Moss.

Vysielali/Vysielajú:
Channel 4 (UK)
ČT 2 (CZ)
HBO (CZ)
HBO Comedy (CZ)

Hlášky:
Denholm: (mluví o "mrtvé" Jen) Jak mi Jen chybí. Byla stejná jako já v jejím věku. Když jsem byl v jejím věku byla jako já v jejím věku. Byla jako já v mém věku jejím věku. Když mi bylo jako jí, připomínala mi mě.

Denholm: Uvádíte, že máte velké zkušenosti s počítačem.
Jen: Ovšem…to jsem uvedla…to ano. S počítačem mám opravdu hodně zkušeností, například emaily…posílání emailů, přijímání emailů, mazání emailů a je toho víc.
Denholm: Dál?
Jen: Web, práce s myší. Kliky, dvojkliky na monitoru také a klávesa a to jak to stojí vedle stolu.
Denholm: Pevný disk?
Jen: Správně!

Roy: Haló IT.
Zákazník: Dobrý den, mám asi něco s počítačem.
Roy: A zkoušel jste to zapnout a vypnout?

Denholm: Pánové, když jsem zakládal Reynholm Industries měl jsem pouze dvě věci. Sen a 6 milionů liber.

Denholm: Doufám, že nezní arogantně když řeknu, že jsem ten nejdůležitější člověk na světě...

(v kině)
hlas: Kabelku byste neukradli. Auto byste neukradli. Ani dítě byste neukradli. Policistu byste nezastřelili... a potom neukradli jeho přilbu... nevykonali do ní potřebu... neposlali byste ji vdově... a pak ji znovu neukradli! Stahování filmů je krádež! Dopustíte li se jí, ponesete následky!
Roy: Ty nový protipirátský reklamy jsou dost drsný...

reklama: Co je to Friendface? Friendface je nová super stránka pro seznamování se s lidmi. Jak to funguje? Friendface funguje na stejné bázi jako mor nebo nachlazení, ale nejsou to nechutné bakterie, které FriendFace rozšiřuje, je to přátelství. Každá stránka FriendFace je jako petriho miska plná přátelských bakterií. Když do té misky strčíte obličej, odejdete s miliony přátel přilepenými na váš obličej! Je to tak! V podstatě se jedná o tvář nakaženou přátelstvím! Zapiš se na FriendFace tím, že nám poskytneš své veškeré osobní údaje a my ti poskytneme stránku, kde můžeš potkat nové přátele. A možná narazíte na někoho výjimečného. Teď už na bakterie nemyslete, veškerá analogie skončila. Teď už jen láska a přátelství. A všechno bude skvělé. Vše co na FriendFace vložíte, patří nám, jak se píše v úmluvách a schváleních, ale s tím si nelamte hlavu, nezneužijeme to, slibujeme. Jen pomyslete na lásku a přátelství a všechno bude fajn. FriendFace. FriendFace. FriendFace.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama